avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 455 soluții astăzi
Forum Activitate myra_mhl

Activitate myra_mhl

Răspuns la discuția web xxx-AJUTOR
#-oEU AM GRESIT recunosc o sa mi vb cu el si o sa salvez tot ,bineinteles ca nu cred ca nu o sa imi puna filmuletul pe You tube ,daca va uitati pe you tube la ,tarfe web o sa vedeti ca nu sunt sterse multe ,am vb cu o fata care este intr un filmulet ia pus si nr de tell acolo ,si imi spunea ca a suferit norm din cauza prostiei ei#-o,eu nu stiu dar daca imi da linkul si ma vad acolo inebunesc pe loc#-o,dar nepedepsit nu scapa ,imi angajez avocat si il mananc .......credeti-ma ca imi e foarte greu ,am familie :((care ar fi foarte dezamagita:((plang intruna si nu stiu cum sa fac sa nu imi afecteze familia .:((:L-am implorat sa imi stearga filmuletul:((el zice acm ca il tine ptr el ,Nu cred nikkk.X-(
Răspuns la discuția web xxx-AJUTOR
:((Va multumesc ptr tot,dar mentionez ca sunt plecata din tara de peste 3ani,imi pare rau am scris eu undeva ca nu il cunosc pe tip?am pana si adreesa lui!Am incercat tot inainte ca filmuletul sa fie postat pe you tube eu prefer sa ma sinucid,nu pot suporta rusinea fam mele si a sotul meu ..................vecini etc:((.Va multumesc oricum.:(Stiti cum e ROMANIA trebuie sa se intample ceva rau si apoi se iau masuri.:((#-o
Răspuns la discuția web xxx-AJUTOR
:((nu sunt ELENA UDREA?!DAR TIPUL MI A ARATAT DE ATATEA ORI FILMULETUL,STIE DIN CE ORAS SUNT SI SINCER DE DOVEDIT SE POATE DOVEDI DIN COMP LUI NU??NU ARE NICI UN ACORD DE AL MEU.....:((PB E CA EU AM FAMILIE:(( TRE SA ASTEPT SA IL PUNA PE INERNET SI APOI SA DEPUN PLANGERE?:((#-
Discuție web xxx-AJUTOR
Va rog sa imi spuneti si mie daca pot sa fac ceva,am vb cu cineva pe messinger,si am f atat de tampita si m am dezbracat in fara la web ,si acum ma ameninta ca daca nu mai vb cu el imi imi pune filmuletul pe you tube:((#-o:O
ce sa fac??va rog se poate pedepsi??Eu nu mi am dat acordul ptr asa ceva?!Va rog ajutati ma indrumati ma ce sa fac?!:((