avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 359 soluții astăzi
Forum Activitate tudorache fabiola

Activitate tudorache fabiola

Răspuns la discuția admitere inm 2010
despre noile coduri nu stiu ce sa-ti spun..... eu nu prea as crede ca o sa intre in vigoare asa de repede....sigur o sa fie probleme!
Răspuns la discuția admitere inm 2010
pt. engfull:
vreau sa-ti spun ca si eu am aceleasi cursuri .
dar pentru anul viitor mi -am propus sa citesc cat mai multa practica judiciara#-o
buna intrebare... cea cu varsta...
in sala in care am dat eu examen erau foarte multi candidati care trecusera de 40 de ani!
asa ca mar1000 esti tanar(a)!
eu cred ca la un interviu conteaza mai multe aspecte: taria de caracter, stapanirea de sine, increderea....chiar si tinuta vestimentara!
multumim pentru raspunsuri.
se pare ca unele intrebari au chiar interesante!
acum puteti rasufla usurati.......ati terminat cu stresul=D>
cel putin deocamdata!
=D>=D>=D>multe felicitari pentru ca ati reusit!
sper ca la anul sa simtim si noi ce simtiti voi acum o bucurie imensa !=D>=D>=D>
in privinta intrebarilor de la rationament, am citit ca acestea se dau la universitatile americane de dreptB-)...... domnii prof. univ. au fost intr-un schimb de experienta pe acolo si asa cum face tot romanul cand pleaca pe undeva importa cate ceva pe principiul sa fie si la noi... nu conteaza ca se potriveste sau nu la sistemul nostru....
pt. alyssa: nu te descuraja!
la anul o sa fie mai bine!
cu siguranta vei invata mai mult!:)
nici eu nu m-am calificat anul acesta! dar nu renunt asa de usor...asa ca merg mai departe. si eu am facut 60 !
mie mi-au fost de mare ajutor postarile de pe acest forum!
multam fain de ajutor!
pentru toti cei care au reusit=D> si felicitari!
poate ne mai impartasiti si noua din secretul reusitei voastre......avem nevoie!
nu se mai plateste 100 lei ci doar 20 lei!
inainte se platea 100 lei la urgenta si 5 lei la normal.
acum s -a ajuns la un consens , adica nu se mai plateste decat 20 lei si ti- l da pe loc, deci nu mai trebuie sa astepti.
este obligatoriu sa platesti aceasta suma oricum!