avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 709 soluții astăzi
Forum Activitate lavcy76

Activitate lavcy76

Răspuns la discuția vinovat sau nu
sincer cei de la bar nu cred,acuzatorul este cel ce a provocat scandalu,iar politia mia dat o amenda de 200 ron adica min pt vatamare
Răspuns la discuția vinovat sau nu
de aceea am apelat deoarece nu stiam ce sa fac,nu am scos hirtie de la medicina legala
Discuție vinovat sau nu
munele meu vasile prelucan si va rog sa ma ajuta-ti cu un sfat,eram cu doi amici la un bar aproape de ora ichideri si nea servit normal.unul dintre amici a devenit violent si am incercat sa il camez totul ok pana acum.am mai cerut un rand de consumatie si nea dat doar mie si la amic 2iar amicul1 sa suparat si a inceput scandalu,am vrut sa planez lucrurile si mam trezit atacat cu lovituri de pumni iar eu stiind cum se manifesta amic1 lam lovit cu o sticla iar amicul 2 nu vrea sa recunoasca nimic fiind martor plus ca cei doi se cunosteau .pana la venitrea politiei am fost batut de o echipa de paza si ordine fara sa ma intrebe nimic de incident,bine inteles cei doi se cunosteau cu cei de la paza,nu stiu ce sa fac,si tot eu ma trezesc ca sunt acuzat,si nu am nici un martor ei erau toti cunostinte,acum vrea sa imi ceara despagubiri ce sfat imi da-ti va rog. cu stima