avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1083 soluții astăzi
Forum Activitate lights

Activitate lights

Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
a trecut oluna si cateva zile de la cele intapmlat si nu am fost chematzi pentru o a doua declaratize ...mai poate dura mult pana vom fi chematzi`???si daka ma duk sa intreb de cel care nea` anchetat cum decurge tot`u voi primi vreun raspuns???...????......................????????????
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
va multzumesc extrem de mult `...k mi`atzi dat atatea sfaturi si chear ma`m mai linistit putzin`...deacum` astept sa vad ce se intampla si daka vom fi datzi in judecata cu sigurantza ne luam avocat`dar totushi sper la acea amenda administrativa```dar de e ceva mai rau `sper sa fie o pedeapsa cu suspendare`.....si se pare k am ceva sanse sa scap`mai usor`......va multzumesc inca o data`
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
si in cel` mai rau caz daka vom fi datzi in judecat`...pot sper la o pedeapsa cu suspendare fiid prima abatere`?...
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
conteaza de la orash la orash`?
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
.conteaza de la orash la orash`?
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
complicitate la furt ...si art.208 si 209 alin 1 litera a si i ...daka mai retin bine`......si as mai vrea sa stiu peste cat timp vom mai fi chematzi pentru audieri ..si daka vom fi datzi in judecat pute`m scapa cu o pedeapsa cu suspendare?....ce sanse avem de a scapa fara pedepsa cu executare? ...plssss ajutatima putzin`
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat

Ar mai putea fi vorba si de infractiunea de tainuire cu privire la porumbei.

avocat Claudiu Lascoschi
in ce consta tainuirea ?
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
.
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
deci eu ca complice am mai mari sanse sa primesc amenda administrativa decat ce`i care au fost autori`?
Răspuns la discuția complicitate la furt calificat
.