avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 483 soluții astăzi
Forum Activitate mis_deea

Activitate mis_deea

Răspuns la discuția dupa partaj = tot violenta
Ordinul presidential in ce consta ?
Răspuns la discuția dupa partaj = tot violenta
Partajul este finalizat. Ne am gandit si am si incercat sa plekm, dar a amenintat ca da foc la casa, a venit dupa mama la sora mea mai mare. Momentan ramane sa vorbeasca mama la un adapost sau sa incercam cu un ordin presidential.
Răspuns la discuția dupa partaj = tot violenta
Multumesc
Răspuns la discuția dupa partaj = tot violenta
Multumesc din suflet!
Răspuns la discuția dupa partaj = tot violenta
La medico legal am inteles ca sunt nijte tarife destul de maricele, si din cate am fost informata de un agent de pol, sunt anumite cai prin care ar putea sa nu plateasca? Ordonanta presidintiala in ce consta si cam cat timp ar dura ?
Multumesc !
Răspuns la discuția dupa partaj = tot violenta
Am omis sa precizez injurile adresate mie si mamei mele, si faptul ca suntem "etichetate " ca sidiste si ca avem tuberculoza si tumori pe creier, imprastiind aceste cuv la toate pers cunoscute.
Buna ziua, apelez la dvs cu speranta unui rasp.

Acum 2 luni d zile s-a incheiat divortul si partajul mamei mele, dupa o casatorie d 30 d ani. La partaj s-a decis 50 - 50 %. Momentan nu am gasit sa cumparator la ap. . Motivele divortului au fost agresiunea tatalui meu si abuzurile sexuale la adresa mamei mele. Problemelea astea nu s au terminat, deja pot spune k suntem abonati la politie, dar nu rez nimic, vine si pleaca.Amenzile curg, dar nimic. Mama mea este plina de vanatai p tot corpul. Ce pot face in situatia asta ?

Multumesc!