avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1060 soluții astăzi
Forum Activitate soryn3

Activitate soryn3

am citit subiectul de pe acest forum si eu sunt intr-o situatie asemanatoare doar ca sunt foarte sigur ca am dreptate de aceea as dori sa stiu si parerile voastre:veneam pe linia de centura dinspre popesti leordeni spre cernica.La intersectia cu cernica se fac 2 benzi iar in stanga am linie discontinua si apoi linie continua.eu am format practic a treia banda pentru stanga pe acea banda intre linia discontinua si cea continua pentru a vira la stanga.am fost oprit de politie pe motiv ca e depasire de coloana pe contrasens si ca acea banda este banda de regrupare(nu am gasit ce inseamna aceasta banda).In acea zona toti executa virajul la stanga de pe acea banda,nu exista sageti trasate.astept pareri...vreau sa depun si o contestatie stie cineva ce imi trebuie pentru a o depune?nu am semnat procesul verbal de contraventie pentru ca nu am fost de acord cu ceea ce a scris politia si trebuie sa astept 30 de zile sa imi vina prin posta.daca stiti ce as putea sa fac sau daca ati fost intr-o situatie asemanatoare ce ati facut?
am citit subiectul de pe acest forum si eu sunt intr-o situatie asemanatoare doar ca sunt foarte sigur ca am dreptate de aceea as dori sa stiu si parerile voastre:veneam pe linia de centura dinspre popesti leordeni spre cernica.La intersectia cu cernica se fac 2 benzi iar in stanga am linie discontinua si apoi linie continua.eu am format practic a treia banda pentru stanga pe acea banda intre linia discontinua si cea continua pentru a vira la stanga.am fost oprit de politie pe motiv ca e depasire de coloana pe contrasens si ca acea banda este banda de regrupare(nu am gasit ce inseamna aceasta banda).In acea zona toti executa virajul la stanga de pe acea banda,nu exista sageti trasate.astept pareri...vreau sa fa csi eu contestatie si as dori sa stiu si ce acte imi trebuie pentru a face contestatia
am citit subiectul de pe acest forum si eu sunt intr-o situatie asemanatoare doar ca sunt foarte sigur ca am dreptate de aceea as dori sa stiu si parerile voastre:veneam pe linia de centura dinspre popesti leordeni spre cernica.La intersectia cu cernica se fac 2 benzi iar in stanga am linie discontinua si apoi linie continua.eu am format practic a treia banda pentru stanga pe acea banda intre linia discontinua si cea continua pentru a vira la stanga.am fost oprit de politie pe motiv ca e depasire de coloana pe contrasens si ca acea banda este banda de regrupare(nu am gasit ce inseamna aceasta banda).In acea zona toti executa virajul la stanga de pe acea banda,nu exista sageti trasate.astept pareri...