avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 827 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... ce se intampla?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

ce se intampla?

Am postat mai devreme un mesaj la care am si primit un raspuns,dar acum nu il mai vad.
S-a mai intamplat si in alte dati sa postez mesaj si dupa aceea sa nu mai fie pe forum.
Imi poate spune cineva care ar fi explicatia?
Multumesc.:(
Cel mai recent răspuns: rodia , utilizator 16:13, 8 Aprilie 2010
Buna ziua,

Explicatii posibile ar fi doua:
- sa fi sters cineva mesajul dvs. (si ma uit in lista de mesaje sterse si nu regasesc un mesaj sters, care sa fi fost scris de dvs. ieri)
- sa nu fi fost postat mesajul (ati vazut mesajul scris efectiv pe site dupa ce ati folosit formularul de postare?)

Eu vad un mesaj scris de dvs. astazi in forumul Contabilitate, impozit pe profit:
www.avocatnet.ro/content/for...

Dupa inceputul mesajului, presupun ca e primul pe care il scrieti dupa sarbatorile de Paste. Asa incat... ma gandesc totusi ca despre acest mesaj vorbiti. Nu?
Da,intr-adevar, despre acest mesaj este vorba dar postandu-l in forum la ,,contabilitate in general" nu stiu cum de s-a ,,dus" la sectiunea impozit pe profit.
De regula cand am postat mesaje le-am regasit la sectiunea ,,contabilitate in general".
Oricum, va multumesc pt.raspunsul prompt.:luck:
l-am mutat eu ; ii "sta" mai bine la impozit pe profit :D

Puteti vedea mesajele dvs la profil utilizator .

~~~~
si acest mesaj il voi muta la " probleme in site "
Ultima modificare: Joi, 8 Aprilie 2010
Magda Staicu, Consultant fiscal
Am inteles acum,este ok.:yes:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai multe intrebari intr-o postare ContSters361573 ContSters361573 Buna ziua, In cadrul unei publicari am adresat mai multe intrebari(in categoria\\"discutii contabile si fiscale\\", forum\\"Contabilitate in general\\"), ... (vezi toată discuția)