Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit la banca ,amanare rate
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit la banca ,amanare rate

un prieten are un credit la volksbank. datorita crizei nu mai poate plati ratele si a depus o cerere , sa-i fie amanta plata ratelor la credit pentru un an. A facut dovada ca a ramas fara loc de munca. desi initial banca a fost de acord, cand documentele cerute au ajuns la Bucuresti, i s-a spus ca nu i se poate aproba cererea .
Poate face vreo actiune in instanta?
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua user law72ro,

interventie moderator

Va rog sa stergeti din mesajul dvs., denumirea societatii bancare implicate in discutie.Ati incalcat Regulamentul de postare si riscati sa va fie sters mesajul.
Va multumesc.