avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 670 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa prima inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa prima inmatriculare

stie cineva daca se inmatriculeaza in romania masini cu volanul pe dreapta si cam cat ar costa taxa de prima inmatriculare la un opel pe benzina din 2002
Cel mai recent răspuns: fanneq , utilizator 12:00, 15 Aprilie 2010
este exact ca la masina cu volon pe stanga decat ca trebuie sa.ti schimbi farurile atat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Înmatriculare auto din uk Alexm99 Alexm99 Buna ziua, știe cineva daca se mai înmatriculează autoturismele cu volan pe dreapta aduse din Anglia? Am programare la RAR săptămână viitoare și ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare rhd tomatopotato tomatopotato imi poate spune si mie cineva daca e posibila sau nu inmatricularea masinilor RHD fara modificare bord ? parerile sunt impartite si sunt fel si fel de cazuri ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare autovehicul pe ong iulia1970 iulia1970 Va rog sa ma lamuriti,deoarece nu doresc sa am probleme cu legea.Am cumparat un Pegeout in 3 august 2012 pentru ONG,deci contractul de vanzare - cumparare a ... (vezi toată discuția)