Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa prima inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa prima inmatriculare

stie cineva daca se inmatriculeaza in romania masini cu volanul pe dreapta si cam cat ar costa taxa de prima inmatriculare la un opel pe benzina din 2002
este exact ca la masina cu volon pe stanga decat ca trebuie sa.ti schimbi farurile atat