Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reconstituire carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reconstituire carte de munca

Buna ziua! Ma poate ajuta cineva cu un sfat cum sa pot gasi datele de contact a unei societati CPMB -CCMB Interprinderea Utilaj Transport Bucuresti ?Am un salariat pe care as vrea sa il ajut sa reconstituie cartea de munca pierduta si prima unitate la care a fost angajat e cea de mai sus.Ideea e ca lucrand acolo acum multi ani in urma, nici nu stiu daca mai exista societatea respectiva.. Imi poate da cineva o idee?Multumesc mult.
incercati cu o adresa la arhivele nationale, ministerul de care a depins administrativ societatea.
Si-a schimbat titulatura in SC Utilaj Transport SA.
Adresa, asa cum figureaza pe site-ul Ministerului de Finante, este Avrig 29, sectorul 2. Adica in zona pietei Obor.
Genial! Merci mult pentru ajutor!
Revin cu aceeasi intrebare. Am cautat pe Ministerul de Finante si nu am mai gasit SC Utilaj Transport SA. Pe google maps la adresa Avrig 29 figureaza Cafe Tabiet. Aveti idee cum as putea afla mai multe detalii? Va multumesc.
1. Societatea a fost radiata in 1993
[ link extern ]
CUI 2351601

2. Pentru reconstituirea vechimii incercati sa va adresati la :
- Arhivele Nationale - Direcţia Municipiului Bucureşti.
Bucuresti, Calea Vacaresti, nr. 470, sect. 4.

- ITM Bucuresti
Str. Radu Voda nr. 26-26A, sector 4
Cornel Vasile, Consilier juridic