Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua - arhiva Intreprinderea de Foraj si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua - arhiva Intreprinderea de Foraj si Alimentari cu Apa, Bucuresti, sucursala Constanta

Va rog sa ma scuzati pentru deranj, poate nici nu ma puteti ajuta, dar as vrea macar sa incerc. Tatal meu a muncit intre anii '72 si '80 la Interprinderea de Foraj si Alimentari cu Apa, Bucuresti, sucursala Constanta. Avenit vremea sa iasa la pensie siare nevoie de grupa pentru acesti ani, dar nu reusesc sub nicio forma sa dau de urma firmei ce a preluat aceasta interprindere sau ce s-a intamplat cu arhiva. Credeti ca ma pueti ajuta?
Va multumesc mult de tot, o zi buna.
O solutie ar fi sa va adresati:
Arhivelor Nationale - Directia Muncipiului Bucuresti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

sau

Direcţia Judeţeană Constanta a Arhivelor Naţionale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665463
Fax: 241/665463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro

Va multumesc frumos pentru raspuns
Va rog frumos sa mi spuneti si mie daca ati reusit sa gasiti aceasta intreprindere deoarece si eu sunt in căutarea ei , iar la adresa data nu figureaza nimeni! Va multumesc!
Cornel Vasile, Consilier juridic
Luati legatura cu lichidatorul judiciar al SAFAR S.A. - infiintata prin desfiintarea Întreprinderea- antrepriză de foraje pentru alimentări cu apă București - BFJ CONSULTING GROUP S.P.R.L. cu sediul in Str. Negoiu Nr. 8, Bl D14, Sc. 2, Ap 30, Bucureşti, Sector 3, sa va comunice unde a depus arhiva.
Cornel Vasile, Consilier juridic