avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 986 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua - arhiva Intreprinderea de Foraj si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua - arhiva Intreprinderea de Foraj si Alimentari cu Apa, Bucuresti, sucursala Constanta

Va rog sa ma scuzati pentru deranj, poate nici nu ma puteti ajuta, dar as vrea macar sa incerc. Tatal meu a muncit intre anii '72 si '80 la Interprinderea de Foraj si Alimentari cu Apa, Bucuresti, sucursala Constanta. Avenit vremea sa iasa la pensie siare nevoie de grupa pentru acesti ani, dar nu reusesc sub nicio forma sa dau de urma firmei ce a preluat aceasta interprindere sau ce s-a intamplat cu arhiva. Credeti ca ma pueti ajuta?
Va multumesc mult de tot, o zi buna.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:40, 15 Septembrie 2018
O solutie ar fi sa va adresati:
Arhivelor Nationale - Directia Muncipiului Bucuresti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

sau

Direcţia Judeţeană Constanta a Arhivelor Naţionale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665463
Fax: 241/665463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro

Va multumesc frumos pentru raspuns
Va rog frumos sa mi spuneti si mie daca ati reusit sa gasiti aceasta intreprindere deoarece si eu sunt in căutarea ei , iar la adresa data nu figureaza nimeni! Va multumesc!
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Septembrie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic
Luati legatura cu lichidatorul judiciar al SAFAR S.A. - infiintata prin desfiintarea Întreprinderea- antrepriză de foraje pentru alimentări cu apă București - BFJ CONSULTING GROUP S.P.R.L. cu sediul in Str. Negoiu Nr. 8, Bl D14, Sc. 2, Ap 30, Bucureşti, Sector 3, sa va comunice unde a depus arhiva.
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Septembrie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta acumulatorul liviu vasilescu liviu vasilescu cum pot obtine o adeverinta de grupa II de la fosta intreprindere acumulatorul bucuresti, pantelimon, sos. biruintei 98? nu gasesc pe net niciun numar de ... (vezi toată discuția)
Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie ... Bibiana1950 Bibiana1950 Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie de la o firmă desființată? Unde se afla arhiva trust constructii montaj bucuresti? (vezi toată discuția)
Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana in aprilie ... Chiurciu Marilena Chiurciu Marilena Buna ziua , am lucrat din octombrie 1988 pana in aprilie 1994 la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de ... (vezi toată discuția)