Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie ...

Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie de la o firmă desființată? Unde se afla arhiva trust constructii montaj bucuresti?
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Ati reusit sa rezolvati?Va rog sa-mi spuneti si mie unde este arhiva.Sanatate!

mihaela margarit a scris:

Ati reusit sa rezolvati?Va rog sa-mi spuneti si mie unde este arhiva.Sanatate!

cautati aceeasi intreprindere?

Cornel Vasile a scris:

mihaela margarit a scris:

Ati reusit sa rezolvati?Va rog sa-mi spuneti si mie unde este arhiva.Sanatate!

cautati aceeasi intreprindere?

Grup construcyii montaj nr 3,
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...