avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 493 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie ...

Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie de la o firmă desființată? Unde se afla arhiva trust constructii montaj bucuresti?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:45, 23 Noiembrie 2022
Incercati la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Ati reusit sa rezolvati?Va rog sa-mi spuneti si mie unde este arhiva.Sanatate!


mihaela margarit a scris:

Ati reusit sa rezolvati?Va rog sa-mi spuneti si mie unde este arhiva.Sanatate!



cautati aceeasi intreprindere?


Cornel Vasile a scris:



mihaela margarit a scris:

Ati reusit sa rezolvati?Va rog sa-mi spuneti si mie unde este arhiva.Sanatate!



cautati aceeasi intreprindere?

Grup construcyii montaj nr 3,
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta acumulatorul liviu vasilescu liviu vasilescu cum pot obtine o adeverinta de grupa II de la fosta intreprindere acumulatorul bucuresti, pantelimon, sos. biruintei 98? nu gasesc pe net niciun numar de ... (vezi toată discuția)
Arhivare ștate salarii gica_ungureanu gica_ungureanu Există vreo lege care să oblige o societate să arhiveze ștatele da salarii?. Cum poți găsi arhiva unei intreprinderi desființată (ori privatizată) ... (vezi toată discuția)
Unde pot găsi arhiva autobaza 6 colentina Guta Florian Guta Florian Unde se gaseste arhiva Autobaza 6 Colentina, daca stiti cumva? (vezi toată discuția)