Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului pentru Impiegat auto
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului pentru Impiegat auto

Buna ziua,
v-as ruga tare mult daca m-ati putea ajuta.
As avea nevoie de "fisa postului pentru impiegat auto" din care sa rezulte si atributiunile pe care le ai in acest post.
Va multumesc!
cine ma poate ajuta si pe mine cu un model de fisa post impiegat auto?
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri:
[ link extern ]