Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declaratie 101 microintreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declaratie 101 microintreprindere

Se depune cumva Declaratia 101 pentru societatile care in 2009 au fost microintreprinderi, iar in 2010 sunt platitoare de impozit pe profit. Societatea a avut cifra de afaceri sub 100.000 de Euro.
Astazi am auzit aceasta varianta si mai este putin pana in 25 aprilie.
Ma puteti ajuta cu un raspuns?
NU, pt 2009 nu depuneti decl 101.
O veti depune in 2011 pt 2010.