Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii unde este sectiunea melodii
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

unde este sectiunea melodii

Va rog sa-mi spuneti unde este sectiunea "melodii". Si de ce :D
Multumesc.
ContSters109653, utilizator
Si eu vreau sa stiu asta!
Mai vreau sa stiu unde poti discuta liber cu ceilalti colegi!
Multumesc si astept si eu raspuns!
multumim de sesizare, rezolvam ;)
daca mai vedeti si alte inadvertente, va rog sa ne spuneti.
o seara placuta.

later edit:
s-a rezolvat?
Alin Popescu, administrator
:((
Numai la mine lipseste "lista" intitulata "Mai multe iconite"? Cand dau click se deschide "lista" cu cele pe care, oricum, le vad in stanga...
@diana: rezolvam ;)

later edit:
s-a rezolvat?
Alin Popescu, administrator
Da! S-a rezolvat! Si "rubrica" "Acum imi place acest cantec" (melodii) s-a... reactivat!
Multumesc! :bow:

trope_doi, utilizator