Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contabil PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contabil PFA

Buna ziua, sunt interesat sa colaborez cu un contabil pentru un PFA.Daca ma puteti ajuta astept un semn.
Buna ziua,

eu sunt contabil si pot sa va ajut.
astept sa ma contactati in prima faza pe mail la adresa: simonamanole.aps@gmail.com, dupa care vom discuta si telefonic.
o zi buna!
Expert contabil-arrymarcu@yahoo.com-la dispozitia d-voastra
Cautati pe site-ul filialei CECCAR din orasul dvs. Acolo veti gasi toti contabilii autorizati si expertii contabili membrii CECCAR, din localitatea respectiva. Alegeti unul dintre acestia, incheiati contract, iar pentru onorariul pe care i-l veti plati, veti primi factura. Factura o puteti inregistra in contabilitate si o puteti deduce la calculul impozitului.