Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Doar un sfat....
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Doar un sfat....

Stiu ca nu sunt indreptatita sa scriu in aceasta sectiune a forumului...dar as vrea sa cer un sfat unor oameni avizati in ale "scolii" ....as vrea sa ma inscriu la o facultate de drept forma ID si as vrea sa cer un sfat , celor care au cunostinta de cele doua universitati: Spiru Haret si Lucian Blaga...care este mai buna, in sensul seriozitatii si cursurilor serioase?

si Sorbona sa fie ... Cu Dreptul la ID nu ai mari sanse pt. a profesa ... Sanse de a excela in profesie .. sunt si mai putine...
PS: la Spiru Haret o sa ai numai note de 8,9 si 10 dar o sa vezi ca nu o sa te ajute deloc. Astia au o singura carte in care au comprimat toate materiile ..

Si.. ai dreptate .. Ai ales o sectiune gresita ..
Spiru Haret.
eu zic....Spiru Haret....
Spiru Haret, Spiru Haret...#-o dar de ce nu va argumentati si raspunsul?
...dintre doua rele, alegi raul cel mai mic, poa' fi o explicatiune:D