Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... examen definitivat
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

examen definitivat

Buna ziua. A dat cineva de curand examen de definitivat c.j la CCJ Prahova?in ce a constat?Multumesc anticipat pentru raspunsuri

Chiar nimeni nu stie?macar in anii precedenti sau in alte judete.
va rog mult.
Alina_2010, utilizator
Alina, normal ar fi dupa 2 ani sa te inscrie in tabloul cj definitivi din oficiu, dar poti sa mergi sa intrebi e posibil sa dai un examen de definitivat, nu este in toata tara la fel doar traim in romania.Nu este asa de greu, Bafta!
Multumesc frumos pentru raspuns.nu ar fi problema, am intrebat numai ca sa imi fac o idee.inca oscilez intre a ma inscrie si a nu ma inscrie in CCJ.sunt indecisa pentru ca vad ca parerile sunt impartite.