Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... LEGEA 221 / 2009
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

LEGEA 221 / 2009

LA CE SE REFERA EXACT ACEASTA LEGE SI DACA TRECEREA DE FRONTIERA (CONDAMNAREA SI EFECTUAREA PEDEPSEI) INTRA IN ACEASTA CATEGORIE DE LEGE ?
Legea nr 221/2009 publicata in MOf Partea I,nr 396/11 iunie 2009 ,privind condamnarile cu caracter politic si masurile administrative asimilate acestora,
pronuntate in perioada 6 martie 1945-22 decembrie 1989
tomasenior a scris:

LA CE SE REFERA EXACT ACEASTA LEGE SI DACA TRECEREA DE FRONTIERA (CONDAMNAREA SI EFECTUAREA PEDEPSEI) INTRA IN ACEASTA CATEGORIE DE LEGE ?

Cititi aici :

[ link extern ]