Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... notele din facultate
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

notele din facultate

Conteaza media notelor din facultate la adimiterea in barou ?
ha ha ha? :))
mda intrebam si eu ca un stimat profesor spunea de o medie de 9 dintre notele de la examene si licenta. cei drept la un barou anume
Si te-ai speriat? :P
nu nu m-am speriat dar oricum daca inveti in facultate civilu penalu si procedurile tie mai usor la admitere.
crezi?:P