Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 caen pentru infiintare firma care sa detina un panou ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

caen pentru infiintare firma care sa detina un panou publicitar de tip LED

Buna ziua,
As dori sa stiu ce caen sa aleg pentru a-mi infiinta o firma care sa vanda spatiu publicitar pe panou led (firma care sa detina acest panou).
7312 - servicii de reprezentare media
sau
7311- activitati ale agentiilor de publicitate

Va multumesc
Iti trebuie cod 7311, care are printre altele si "crearea de standuri, structuri si site-uri de afisare"
Va multumesc foarte mult