avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1439 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 caen pentru infiintare firma care sa detina un panou ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

caen pentru infiintare firma care sa detina un panou publicitar de tip LED

Buna ziua,
As dori sa stiu ce caen sa aleg pentru a-mi infiinta o firma care sa vanda spatiu publicitar pe panou led (firma care sa detina acest panou).
7312 - servicii de reprezentare media
sau
7311- activitati ale agentiilor de publicitate

Va multumesc
Cel mai recent răspuns: anorhythm , utilizator 21:12, 27 Iulie 2010
Iti trebuie cod 7311, care are printre altele si "crearea de standuri, structuri si site-uri de afisare"
Va multumesc foarte mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urmeaza sa am o colaborare platita pe instagram. bir09 bir09 Buna ziua, Urmeaza sa am o colaborare platita pe Instagram. Eu voi creea 5 postari (feed + story) si apoi le voi posta pe contul meu de Instagram. As ... (vezi toată discuția)
Doresc sa fac o activitate online prin afiliere. Every Every Doresc sa fac o activitate online prin afiliere, sa promovez diferite aplicații, sa înscriu referali în aplicați prin intermediul unui site. CE cod CAEN ... (vezi toată discuția)
Lamurire cod caen mariuselll mariuselll Lamurire cod CAEN la infiintare PFA Nu stiu ce cod CAEN sa caut (lucrez la o firma de productie publicitara) si doresc sa cumpar(intermediez) produse ... (vezi toată discuția)