avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1903 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Amanare concurs admitere in magistratura noiembrie 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Amanare concurs admitere in magistratura noiembrie 2010

CSM-ul a anuntat ca este posibil ca anul acesta, in contextul situatiei economice a tarii sa nu se mai organizeze concurs de admitere in magistratura. Cine stie mai multe detalii detalii ?
Cel mai recent răspuns: herald , utilizator 16:21, 14 Iunie 2010
Unde s-a anuntat? Ca pe site nu scrie nimic:(
Din surse "interne" am aflat
daca sursele sunt "interne" iti dai seama ca n-are lumea de unde sa stie de informatia asta cu amanarea examenului pt magistrati!
Mi-a sarit inima cand am citit titlul :O Hai sa gandim pozitiv :luck:
din pacate si eu am auzit de dimineata in instanta acelasi lucru...:(insa sper sa nu fie decat zvonuri...

Alte discuții în legătură

Consilier cu 5 ani vechime , exam de primire sau definitivat? OANA GORAN OANA GORAN :-/ daca sunt cons.j. am peste 5 ani vechime, anul acesta dau exam in toamna pt primire in barou ?? sau dau direct definitivatul si scap de stagiatura??? (vezi toată discuția)
Vechime 5 ani in sistem negrila negrila ce faci dupa 5 ani de vechime sa ajungi procuror fara sa faci inm, de ce acte ai nevoie? (vezi toată discuția)
Avocatura nicolealex nicolealex buna , as dori sa stiu cum pot deveni avocat, inclusiv cuantumul taxelor care trebuie platite, daca este obligatorie urmarea cursurilor de la acel institut de ... (vezi toată discuția)