Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Amanare concurs admitere in magistratura noiembrie 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Amanare concurs admitere in magistratura noiembrie 2010

CSM-ul a anuntat ca este posibil ca anul acesta, in contextul situatiei economice a tarii sa nu se mai organizeze concurs de admitere in magistratura. Cine stie mai multe detalii detalii ?
Unde s-a anuntat? Ca pe site nu scrie nimic:(
Din surse "interne" am aflat
daca sursele sunt "interne" iti dai seama ca n-are lumea de unde sa stie de informatia asta cu amanarea examenului pt magistrati!
Mi-a sarit inima cand am citit titlul :O Hai sa gandim pozitiv :luck:
din pacate si eu am auzit de dimineata in instanta acelasi lucru...:(insa sper sa nu fie decat zvonuri...