Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... HG 908/2002 anexa 57
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

HG 908/2002 anexa 57

BUNA ZIUA. IN HG nr908 /2002 sunt trecute bunurile domeniului public
AS AVEA O RUGAMINTE POATE CINEVA SA MA AJUTE? IN SENSUL
DE A MI-O SCANA .
VA MULTUMESC ANTICIPAT.
CU STIMA SI RESPECT TIGANUS2007
tiganus2007, utilizator
VA MULTUMESC
MAI AM O RUGAMINTE DACA MI-O PUTETI TRIMITE IN INTREGIME PE ADRESA MAIL tiganus2007@yahoo.com
cu stima.