avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 745 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţia la modă COLAPSUL ECONOMIC AL ARGENTINEI - 2001
Discuție deschisă în Discuţia la modă

COLAPSUL ECONOMIC AL ARGENTINEI - 2001

Stimati colegi, va recomand acest film. Romanii au multe de invatat din experienta Argentinei.

[ link extern ]
Cel mai recent răspuns: Ariel_tm , utilizator 15:37, 27 Iunie 2010
Da, interesant.
Spre si eu sa nu ajungem acolo, dar politienicii
ne dau mari sanse ca sa ajungem chiar mai rau.
Ultima modificare: Miercuri, 16 Iunie 2010
Daniel Coman, Avocat
Crunt!!!!
Speranta moare ultima, asa ca sa fim optimisti ca inca la noi e altfel.
Vizionind filmul (partea I) ... Aprox. 90% din imagini par sa fie filmate in Romania, nimic necunoscut pentru noi :( ... In consecinta putem spune: trebuie sa invatam alaturi de Argentina! :yes::confused:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am incalcat vreo regula daca am postat o inregistrare intr-o scoala unde se interzice filmarea? nu am specificat unde care scoala. ContSters230095 ContSters230095 Bine v-am gasit, am o oarecare nelamurire si doresc cateva pareri, daca sunteti dispusi, desigur. Daca postezi un anumit videoclip pe un SITE PUBLIC, dintr-o ... (vezi toată discuția)
Filme bune sau carti ce au atins sufletul... ContSters170895 ContSters170895 Deschid acest topic pentru a impartasi si altora filme sau carti ce ne-au marcat...placut...pe care am dori sa le discutam... Pentru inceput ,,12 oameni ... (vezi toată discuția)
Violenta si imaginea in psihologia judiciara. rodica_post rodica_post Se stie ca violenta,a existat intotdeauna in toate societatile. Se poate afirma ca unii autori chiar au dreptate cand fac distinctie intre ... (vezi toată discuția)