Forum Discuţii diverse Discuţia la modă COLAPSUL ECONOMIC AL ARGENTINEI - 2001
Discuție deschisă în Discuţia la modă

COLAPSUL ECONOMIC AL ARGENTINEI - 2001

Stimati colegi, va recomand acest film. Romanii au multe de invatat din experienta Argentinei.

[ link extern ]
Da, interesant.
Spre si eu sa nu ajungem acolo, dar politienicii
ne dau mari sanse ca sa ajungem chiar mai rau.
Daniel Coman, Avocat
Crunt!!!!
Speranta moare ultima, asa ca sa fim optimisti ca inca la noi e altfel.
Vizionind filmul (partea I) ... Aprox. 90% din imagini par sa fie filmate in Romania, nimic necunoscut pentru noi :( ... In consecinta putem spune: trebuie sa invatam alaturi de Argentina! :yes::confused: