avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 869 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

in ce program trebuie sa ma inregistrez pentru facturi externe , am intles ca sa introdus ceva nou ./2010
va multumesc
Cel mai recent răspuns: alexadutu , utilizator 10:05, 24 Iunie 2010
la ce anume va referiti?
am inteles ca sa introdus luna trecuta ceva , pentru facturi externe un program in care sa ma inregistrez cu aceste facturi acolo nu stiu exact asta cautam si eu o lege ceva .
cred ca va referiti la registrul operatorilor intracomunitari, care din cate stiu eu la ora asta este tot in stadiul de proiect
da , este vb de :registrul operatorilor intracomunitari.
va rog cine stie daca produsele electronice se afla in nomenclatorul pt. "registrul operatorilor intracomunitari"
va multumesc

Alte discuții în legătură

Conta alexadutu alexadutu buana ziua la produsele elctronice aflate in garantie sau nu , pentru copii acte (factura , carte interventii , garantii etc } se pot scoate de la furnizor ... (vezi toată discuția)
Import produse din spatiul ue TudorS24 TudorS24 Situatie: Avem deschis un SRL si urmarim sa comercializam produse cumparate din spatiul UE prin intermediul unui magazin online. Puteti sa ne exemplificati ... (vezi toată discuția)
Ce trebuie sa indeplinesc pentru a deschide un srl? uzzu uzzu Mai exact... 1.Vreau un magazin online de imbracaminte care il pot eu face si administra,tot ce ma intereseaza este daca aduc marfa din germania cu factura pe ... (vezi toată discuția)