Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

in ce program trebuie sa ma inregistrez pentru facturi externe , am intles ca sa introdus ceva nou ./2010
va multumesc
la ce anume va referiti?
am inteles ca sa introdus luna trecuta ceva , pentru facturi externe un program in care sa ma inregistrez cu aceste facturi acolo nu stiu exact asta cautam si eu o lege ceva .
cred ca va referiti la registrul operatorilor intracomunitari, care din cate stiu eu la ora asta este tot in stadiul de proiect
da , este vb de :registrul operatorilor intracomunitari.
va rog cine stie daca produsele electronice se afla in nomenclatorul pt. "registrul operatorilor intracomunitari"
va multumesc