Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... conventie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

conventie

Pe ce perioada de timp se poate incheia o conventie in fotbal.dar eu nu am semnat nimic cu clubul nici contract nici conventie iar dupa un an fiscul imi trimite plic pentru a depune declaratia de venit.are drept fiscul sa ma amendeze pe mine ca nu am depus declaratia de venit si repet eu ne avand contract sau conventie cu acel club de fotbal.
Daca ati obtinut venituri si nu le-ati declarat indiferent daca aveti sau nu conventie atunci fiscul poate interveni