avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 576 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... conventie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

conventie

Pe ce perioada de timp se poate incheia o conventie in fotbal.dar eu nu am semnat nimic cu clubul nici contract nici conventie iar dupa un an fiscul imi trimite plic pentru a depune declaratia de venit.are drept fiscul sa ma amendeze pe mine ca nu am depus declaratia de venit si repet eu ne avand contract sau conventie cu acel club de fotbal.
Cel mai recent răspuns: Dan Top , Avocat 06:39, 24 Iunie 2010
Daca ati obtinut venituri si nu le-ati declarat indiferent daca aveti sau nu conventie atunci fiscul poate interveni

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conventie rzvolix rzvolix Pe ce perioada de timp se poate incheia o conventie in fotbal.dar eu nu am semnat nimic cu clubul nici contract nici conventie iar dupa un an fiscul imi ... (vezi toată discuția)
Contract rzvolix rzvolix Sunt jucator de fotbal,am activat la un club pana in 2010 si nu am incheiat nici un act intrebare e ce fel de acte trebuia incheiate cu clubul,contract sau ... (vezi toată discuția)
Contracte rzvolix rzvolix Sunt jucator de fotbal,am activat la un club pana in 2010 si nu am incheiat nici un act intrebare e ce fel de acte trebuia incheiate cu clubul,contract sau ... (vezi toată discuția)