Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... tva la ziare si reviste
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

tva la ziare si reviste

buna ziua, stie cineva daca noul nivel al tva de 24% va fi aplicat inclusiv publicatiilor de presa? multumesc.:((
se aplica 9 % atata timp cat continutul publicatiilor nu este destinat mai mult de jumatate publicitatii (anunturi), in caz contrar se aplica 24 %.