Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cazier judiciar persoane fizice si juridice starine
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cazier judiciar persoane fizice si juridice starine

Buna ziua

in legatura cu acest registru al operatorilor intracomunitari, pentru inregistrare este neoie de certificat cazier judiciar al administratorilor si asociatilor iar nelamurirea mea este urmatoarea:
-societatea la care lucrez are ca asociati o persoana fizica din Italia si una juridica din Italia+ 2 administratori italieni dar acestia au permis de sedere in Romania si au automat CNP de romania, ce fac si cum pot obtine pentru cei straini acest cazier???

va multumesc
De la ambasada Italiei la Bucuresti.