avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1873 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general plan de redresare a unei agentii de turism pentru banca
Discuție deschisă în Contabilitate în general

plan de redresare a unei agentii de turism pentru banca

buna ziua, am si eu nevoie de un exemplu de plan de redresare a unei agentii de turism pentru banca.
va multumesc!

Alte discuții în legătură

Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare manuelle manuelle Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG ... (vezi toată discuția)
Insolvabilitate numai pentru o activitate karina74 karina74 Buna ziua, avem o firma care are un domeniu principal de activitate de constructii si avem si un certificat constatator pentru o alta activitate de turism ... (vezi toată discuția)
Schimbarea denumirii firmei, pt agentie de turism, automat si schimbarea licentei de turism? jurj_adela jurj_adela Buna ziua. Am o nelamurire. Daca o agentie de turism isi schimba denumirea firmei, dar nu si numele agentiei, iar aceasta detine o licenta de turism, ... (vezi toată discuția)