Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 adaugare COD CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

adaugare COD CAEN

Buna ziua,
Firma la care sunt asociata are cod CAEN 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe
Dorim sa incheiem contracte si pentru Servicii in domeniul administrarii de retele de calculatoare care s-ar incadra la cod 6203 Activitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul si pentru Realizare pagini web care s-ar incadra la 6201 Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)
In Certificatul constatator 6203 si 6201 sunt mentionate in lista aceea lunga cu Activitati secundare, insa nu shtiu daca este suficient
Trebuie doar sa le autorizati!
Va multumesc pentru raspuns
Imi puteti indica codul formularului, de la ORC? este cumva 11-10-168 ?
Trebuie Hotarare AGA pentru autorizarea celor doua coduri CAEN?
Se va modifica Certificatul de Inmatriculare, adaugandu-se cele doua coduri CAEN?