Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... salarizare
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

salarizare

sunt incadrata in munca in functia de referent de specialitate compartiment de contabilitate, treapta II, studii medii. pe 8 iulie 2010 am obtinut adeverinta de licenta dupa absolvirea facultatii de drept si administartie publica, specializarea drept. dupa punerea in aplicare a legii 118 s-a refacut reincadrarea mea in functia de sef serviciu situatii de urgenta in cadrul primariei (gradul III) si as dori sa stiu daca ma poate ajuta in vreun fel faptul ca am absolvit facultatea si eventual care ar fi incadrarea pe trepte profesionale si cuantumul salariului de incadrare. mentionez ca am o vechime in munca de 6 ani si momentan sunt incadrata cu contract individual de munca, nu functionar public. va multumesc!
lorymiha, utilizator