Buna ziua ,
In cazul IF urilor , daca exista mai multi membri , plata CAS ului se va face doar pentru reprezentantul Intreprinderii familiale sau pentru toti membrii ?? ce e in acest caz mai avantajos ..PFA ul sau IF ul ...?
Webinar: Fiscalitate și digitalizare în 2025. Ce știm și ce urmează?
ACCA, cea mai mare asociație internațională în domeniul financiar-contabil, vă invită să participați la un eveniment gratuit destinat profesioniștilor care doresc să afle cele mai recente noutăți legate de sistemul fiscal din România.
În cadrul webinarului, care va avea loc pe 26 februarie la ora 10:00, Delia Cataramă, Tax Partner Viboal FindEx, va aborda principalele modificări fiscale aplicabile în 2025 companiilor, cu focus pe impactul asupra profitabilității și cash-flow-ului acestora.