avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 396 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale orc
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

orc

Buna ziua,
As dori sa stiu cum pot afla informatii despre un dosar de pe site-ul ORC.
Cel mai recent răspuns: Alex Chiciu , Avocat 22:18, 11 August 2010
cerere de informatie contra cost la ORC.
Stiu ca se introduce nr. de dosar pe adresa site-ului, dar nu stiu unde anume....
Daca va intereseaza doar stadiul dosarului, intrati pe site-ul [ link extern ] /
..si cautati sectiunea "Consultare stadiu dosar la Oficiile Registrului Comertului de pe langa Tribunale" (dreapta - jos)

Ultima modificare: Miercuri, 11 August 2010
Primoris SRL, Consilier juridic
multam'
Consultare dosare online pe www.onrc.ro
Mai multe informatii aflati chiar de la registrul comertului.

Alte discuții în legătură

Obtinere istoric al firmei de la registrul comertului ncris78 ncris78 Un SRL poate obtine un istoric al inregistrarilor efectuate la Registrul Comertului, de la infiintarea firmei pana in prezent. Daca da, care este tariful? (vezi toată discuția)
Cum aflu date despre o firma? chinook chinook Buna ziua! Vreau sa dau in judecata, pentru neplata salariilor, firma la care am lucrat si de unde am plecat acum ceva timp. Va rog sa-mi spuneti cum pot afla ... (vezi toată discuția)
Declaratie beneficiar real Constantin Brancoveanu Constantin Brancoveanu Un SRL cu 2 asociati persoane juridice a depus deja la ORC, la inceputul lui 2020, declaratie autentica privind beneficiarul real. Declaratia anuala ce forma ... (vezi toată discuția)