Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale orc
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

orc

Buna ziua,
As dori sa stiu cum pot afla informatii despre un dosar de pe site-ul ORC.
cerere de informatie contra cost la ORC.
Stiu ca se introduce nr. de dosar pe adresa site-ului, dar nu stiu unde anume....
Daca va intereseaza doar stadiul dosarului, intrati pe site-ul [ link extern ] /
..si cautati sectiunea "Consultare stadiu dosar la Oficiile Registrului Comertului de pe langa Tribunale" (dreapta - jos)

Primoris SRL, Consilier juridic
multam'
Consultare dosare online pe www.onrc.ro
Mai multe informatii aflati chiar de la registrul comertului.