Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cumparare firma fara datorii
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cumparare firma fara datorii

Sunt interesata sa cumpar o firma fara datorii, infiintata in anul 2008. Cum as putea verifica daca persoana care vinde detine cu acte in regul respectiva firma ? Cunoasteti vreun site pe care as putea gasi anunturi de genul? Va multumesc
Vand firma fara datorii,contabilitate le zi,bilanturi depuse,fara activitate,site in reconstructie, ;)
Firma se numeste SC.FURGONETE GETAX CARGO&LOGISTICS.
poate ......................
Poate va este de folos:
[ link extern ]
Cum putem lua legatura ? firma este din 2008 ? ce pret solicitati ?
Multumesc pentru info ;)
V-am lasat un mesaj sau ma contactati pe mail .....ma1qu@yahoo.com