avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 451 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 constituire I I,cod caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

constituire I I,cod caen

sotul meu e maistru electromecanic vrea sa constituie o Intreprindere Individuala,domeniul montaje si reparatii usi metalice si nemetalice,interior si exterior;ce cod caen corespunde domeniului acesta de activitate ?
Cel mai recent răspuns: Septimiu Bujgoi , Consilier juridic 10:02, 12 August 2010
9529 - repararea articolelor de uz personal si gospodaresc n.c.a.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen pentru atelier retusuri ina 64 ina 64 Buna ziua , daca vreau sa deschid un atelier de retusuri, modificari imbracaminte ce cod CAEN trebuie , cumva 9529 - repararea articolelor de uz personal si ... (vezi toată discuția)
Cod caen-dispecerat pt diverse reparatii casnice Rafaga Rafaga De ce cod caen si ce autorizatii as avea nevoie pt functionarea unui dispecerat pt diverse reparatii casnice? (vezi toată discuția)
Inregistrarea in scopuri de tva a societatilor comerciale. (omfp nr. 2795/2011) bob02008 bob02008 Buna ziua, am intampinat si eu o problema la ANAF. De curand mi-a fost eliberat certificatul de inregistrare, certificatul constatator si rezolutia de catre ... (vezi toată discuția)