Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 constituire I I,cod caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

constituire I I,cod caen

sotul meu e maistru electromecanic vrea sa constituie o Intreprindere Individuala,domeniul montaje si reparatii usi metalice si nemetalice,interior si exterior;ce cod caen corespunde domeniului acesta de activitate ?
9529 - repararea articolelor de uz personal si gospodaresc n.c.a.