Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant iunie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant iunie

imi dati un site de unde decsarc bilantul la iunie fara zerouri in F 20, sau sa le pot sterge...
intra pe google pe anaf.ro -> programe utile ->situatii financiare si descarca bilant format pdf

poate mai aveti nevoie, desi s-a cam dus termenu'...

[ link extern ]

1. descarcati aplicatia, versiunea actualizata, o singura data;
2. dezarhivati;
3. inainte de a opera vreo modificare in fisierul dezarhivat (pdf), il copiati de cate ori aveti nevoie (cate firme aveti), sub diferite denumiri;
4. lucrati apoi pe fiecare din ele.

ContSters123067, utilizator