Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Comercializare produse farmaceutice, cosmetice si de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Comercializare produse farmaceutice, cosmetice si de parfumerie

Stie cineva care este procedura de autorizare pentru comercializarea acestor produse?

Multumesc
Ministerul Sanatatii, Ministerul Muncii, Consiliul Local si alte organe de administratie locala de specialitate,
deci depinde ,...mai am nevoe de alte caracteristici sa te pot ajuta! :D
Ar trebui sa formulezi o intrebare mai detaliata!
produse farmaceutice doar prin farmacie
produse farmaceutice doar prin farmacie, societate comerciala cu un angajat farmacist.

Pt. cosmetice si parfumerie nu trebuie nici o autorizare prealabila.