Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Anulare viza de resedinta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Anulare viza de resedinta

Buna!doresc sa va intreb viza de resedinta se poate anula?am anulat contractul de inchiriere pe mi l-au cerut la unitatea militara dar viza de resedinta mi-a ramas pe buletin.am incheiat azi un nou contract si doresc sa stiu daca adresa la care locuiesc acuma se 'contrazice' cu cea de resedinta de pe buletin(mentionez inca o data ca nu mai locuiesc cu chirie la adresa de pe viza de resedinta).
Faceti viza de flotant la adresa unde locuiti actualmente.