Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... II -ORDONANTA 58/2010
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

II -ORDONANTA 58/2010

Buna ziua!

Conform acestei ordonante, care ar fi modificarile privind o II?
Va multumesc pt raspunsuri.
Eu am facut un calcul si nu-mi iese profit. Ce ar trebui sa mai depun incazul acesta.
Nu am platit pana acum cass. Am trecut la II din mai. Cum sa fac in continuare ca sa fiu in regula cu documentele. Inteleg ca daca luna viitoare am profit duc declaratiile si platesc. Dar pt cass cum sa fac?
Aceste celtuieli sunt deductibile ?