avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... ADMITERE INSTITUT MARTIE 2008
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

ADMITERE INSTITUT MARTIE 2008

Se aude ca se va organiza examen de admitere INM in martie 2008. Ce parere aveti ?

Si inca ceva :
Cei care au lansat subiecte pe acest forum mai stergeti din ele daca nu mai sunt de actualitate. Spre binele tuturor !
Ultima modificare: Joi, 8 Noiembrie 2007
mikesid, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters14151 , utilizator 10:15, 29 Februarie 2008
ma intereseaza si pe mine daca ma puteti ajuta,in ce luna se sustine examenul de admitere la institut in anul 2008 si daca a aparut o bibliografie sau teste
Ultima modificare: Marți, 6 Noiembrie 2007
carmen alexia, utilizator
Pai in 2007, adica anu asta, proba eliminatorie a fost pe 30 august, cred ca la anu cam in aceiasi perioada o sa fie, programa ... cu o luna 'nainte...:)).
Dar se vehiculeaza un zvon cum ca s-ar mai organiza examen, atentie admitere institut nu magistratura, si in luna martie 2008.

Stergeti subiectele care nu mai sunt de actualitate !!!
se poate sti de unde s-a auzit acest zvon? si in ce proportie este el realizabil? sau poate e doar un deziderat?
Sursa : un auditor de justitie, sa speram ca nu este doar un deziderat.
Sursa : un auditor de justitie, sa speram ca nu este doar un deziderat.

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura 2008 Florin Dieac Florin Dieac am auzit din surse neoficiale ca examenul de admitere de anul acesta -2008, proba grila eliminatorie ar fi pe 14 august 2008.Poate sa-mi mai confirme ... (vezi toată discuția)
Admitere inm nela.strugariu nela.strugariu este cineva dispus sa discutam pe forum azi? ceva noutati despre admiterea in INM?:-/ (vezi toată discuția)
Procuror fara inm???? ContSters6135 ContSters6135 am auzit un zvon cum ca s-ar fi dat o ordonanta prin care se vor numi procurori in regim de urgenta doar pe baza unui examen, fara a mai fi nevoie de admitere ... (vezi toată discuția)