Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... ADMITERE INSTITUT MARTIE 2008
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

ADMITERE INSTITUT MARTIE 2008

Se aude ca se va organiza examen de admitere INM in martie 2008. Ce parere aveti ?

Si inca ceva :
Cei care au lansat subiecte pe acest forum mai stergeti din ele daca nu mai sunt de actualitate. Spre binele tuturor !
mikesid, utilizator
ma intereseaza si pe mine daca ma puteti ajuta,in ce luna se sustine examenul de admitere la institut in anul 2008 si daca a aparut o bibliografie sau teste
carmen alexia, utilizator
Pai in 2007, adica anu asta, proba eliminatorie a fost pe 30 august, cred ca la anu cam in aceiasi perioada o sa fie, programa ... cu o luna 'nainte...:)).
Dar se vehiculeaza un zvon cum ca s-ar mai organiza examen, atentie admitere institut nu magistratura, si in luna martie 2008.

Stergeti subiectele care nu mai sunt de actualitate !!!
se poate sti de unde s-a auzit acest zvon? si in ce proportie este el realizabil? sau poate e doar un deziderat?
Sursa : un auditor de justitie, sa speram ca nu este doar un deziderat.