Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Blocare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Blocare

Buna seara.

Am o mica problema si anume:am primit un mesaj de la un utilizator,am respins si blocat. Acum vreau sa revin asupra deblocarii.Cum fac acest lucru?

Multumesc
silvia p, utilizator
Selectati utilizatorul blocat si apasati optiunea ,,,deblocare". Ar trebui sa functioneze.
La rubrica blocari nu apare nimeni.
Mergeti in caseta de cont: "Mesaje private" click
In stanga aveti "Utilizatori blocati: click
Fiecare utilizator blocat are o pagina. Cautati pagina cu utilizator pe care il doriti deblocat: click
elga50, moderator
Multumesc pentru indrumari dar facusem pasii respectivi fara rezultat .Am uitat sa specific utilizatorul nu are confirmat contul si nu pot urma pasii obisnuiti.

Ce se poate face?
Chiar daca e un cont neconfirmat, daca l-ati blocat atunci ar trebui sa apara in lista de utilizatori blocati. Daca nu e acolo, inseamna ca nu e blocat. Sunteti sigura ca l-ati blocat?