avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1052 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Blocare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Blocare

Buna seara.

Am o mica problema si anume:am primit un mesaj de la un utilizator,am respins si blocat. Acum vreau sa revin asupra deblocarii.Cum fac acest lucru?

Multumesc
Ultima modificare: Joi, 9 Septembrie 2010
silvia p, utilizator
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 20:46, 10 Septembrie 2010
Selectati utilizatorul blocat si apasati optiunea ,,,deblocare". Ar trebui sa functioneze.
La rubrica blocari nu apare nimeni.
Mergeti in caseta de cont: "Mesaje private" click
In stanga aveti "Utilizatori blocati: click
Fiecare utilizator blocat are o pagina. Cautati pagina cu utilizator pe care il doriti deblocat: click
Ultima modificare: Vineri, 10 Septembrie 2010
elga50, moderator
Multumesc pentru indrumari dar facusem pasii respectivi fara rezultat .Am uitat sa specific utilizatorul nu are confirmat contul si nu pot urma pasii obisnuiti.

Ce se poate face?
Chiar daca e un cont neconfirmat, daca l-ati blocat atunci ar trebui sa apara in lista de utilizatori blocati. Daca nu e acolo, inseamna ca nu e blocat. Sunteti sigura ca l-ati blocat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebare pt admin teoma teoma Se poate face ceva ca textele postate pe forum sa poata fi copiate SELECTIV, nu la gramada, cum se poate face acum? De exemplu, n-as putea copia numai ... (vezi toată discuția)
Blocare utilizator Muresan Felicia Muresan Felicia As dori sa blochez o adresa de e-mail,sa nu-mi mai trimita mail-uri nesolicitate. Daca ma poate ajuta cineva in aceasta privinta,sa-mi spuna pasii ... (vezi toată discuția)
Activare cont DanielManciu DanielManciu Buna seara, Incerc fara succes sa-mi activez contul. Mentionez ca am acces la FORUM si la toate informatiile din site, dar in ultima perioada nu mai ... (vezi toată discuția)