Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Inregistrare cabinet medical la administratia ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Inregistrare cabinet medical la administratia financiara

Unde se depune declaratia 070 Declaratia de inregistrare fiscala, daca domiciliul persoanei fizice este in alt sector decat sediul in care se desfasoara activitatea ?
Multumesc.
La AFP de sector in care se afla sediul social al cabinetului medical.