Forum Discuţii juridice Achiziţii publice comunicare rezultat procedura
Discuție deschisă în Achiziţii publice

comunicare rezultat procedura

temeiul legal al transmiterii comunicarii rezultatului procedurii de achizitie il constituie art 207 din Oug 34/2006. La ofertantii respinsi sau necastigatori se comunica si data limita de depunere a ofertei conform art 207 alin 2 lit 2 . In comunicare precizez " conform art 207 alin 2 lit d coroborat cu art 256^2 din Oug 34/2006 aveti dreptul de a depune contestatie ...." . . As risca o nota intermediara din partea celor de la UCVAP , pentru a vedea prevederea legala incalcata prin precizarea acestui art 207 in comunicare :D. As dori sa ma lamuriti daca precizarea "art 207 alin 2 lit d " in comunicare e gresita.
Nu consider greseala precizarea in comunicare a art 207 alin 2 lit d , dar sper ca ati trecut data exacta-limita pana cand se pot depune contestatii.