Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Ajutati-ma: cum sterg un mesaj postat pe Internet?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Ajutati-ma: cum sterg un mesaj postat pe Internet?

Cum sterg un mesaj ce lam lasat pe internet? Va multumesc!
stefannicusoradrian a scris:

Cum sterg un mesaj ce lam lasat pe internet? Va multumesc!

Unde l-ati postat ? ... trebuie sa luati legautra cu administratorul acelui site.
@stefannicusor
In site aveti deschise doua discutii:
www.avocatnet.ro/content/for...

Daca doriti stergerea acestora, raportati-le ca abuz si dupa ce vor fi analizate de catre moderatorii sectiunilor respective, vor fi sterse.

La o prima vedere, postarile dvs. incalca Regulamentul de postare deoarece folositi denumiri/identitati persoane juridice.Ar putea fi un motiv pentru a fi sterse.

Contactati prin mesaj privat moderatorii sectiunilor in cauza si solicitati stergerea mesajelor/mesajului-dupa caz.