avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1000 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... consilier juridic indrumator
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

consilier juridic indrumator

Am nevoie de un consilier juridic indrumator in vederea inscrierii in Colegiul Consilierilor Juridici - Vaslui. Ma poate ajuta cineva?
Cel mai recent răspuns: angelapriboi , utilizator 19:26, 25 Octombrie 2010
cautati pe site-ul [ link extern ] .
Eu va pot ajuta, dar sunt inscrisa la Bucuresti.
Am trimis un mail la adresa ta in legatura cu posibilitatea de a ma ajuta cu un contract de indrumare.
Crezi ca este posibil sa ma ajuti?
daca este vorba despre mine, nu am primit niciun e-mail.
Te pot ajuta cu un contract de indrumare.
~ Conținut șters la cerere ~
buna seara ,
sunt incadrata de 4 ani ca si consilier juridic fara a fi inscrisa in CCJ,daca doresc sa ma inscriu mai trebuie sa am indrumator?
as dori sa achizitionez o roba dar nu gasesc.ma poate ajuta cineva?

Alte discuții în legătură

Exista pe acest site consilieri juridici definitivi, membri ai ccj bucuresti din pitesti? IOANIDE16 IOANIDE16 Caut un indrumator consilier juridic definitiv membru ccj Bucuresti din Pitesti care sa ma ajute cu contractul dr indrumare! (vezi toată discuția)
Conditii inscriere la ccj nate nate Care sunt conditiile de inscriere in CCJ? Am absolvit Dreptul, in 2007. Ca si consilier lucrez doar de 8 luni. Sunt la inceput. Este necesara experienta de ... (vezi toată discuția)
Care este calitatea unui consilier juridic neinscris in ccj? Cristina152 Cristina152 Care este calitatea unui consilier juridic neinscris in CCJ? Unii sustin cum ca nu ai aceasta calitate din moment ce nu esti inscris, altii contrariul, si ... (vezi toată discuția)