Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... consilier juridic indrumator
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

consilier juridic indrumator

Am nevoie de un consilier juridic indrumator in vederea inscrierii in Colegiul Consilierilor Juridici - Vaslui. Ma poate ajuta cineva?
cautati pe site-ul [ link extern ] .
Eu va pot ajuta, dar sunt inscrisa la Bucuresti.
Am trimis un mail la adresa ta in legatura cu posibilitatea de a ma ajuta cu un contract de indrumare.
Crezi ca este posibil sa ma ajuti?
daca este vorba despre mine, nu am primit niciun e-mail.
Te pot ajuta cu un contract de indrumare.
~ Conținut șters la cerere ~
buna seara ,
sunt incadrata de 4 ani ca si consilier juridic fara a fi inscrisa in CCJ,daca doresc sa ma inscriu mai trebuie sa am indrumator?
as dori sa achizitionez o roba dar nu gasesc.ma poate ajuta cineva?