Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Exista pe acest site consilieri juridici definitivi, ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Exista pe acest site consilieri juridici definitivi, membri ai CCJ Bucuresti din Pitesti?

Caut un indrumator consilier juridic definitiv membru ccj Bucuresti din Pitesti care sa ma ajute cu contractul dr indrumare!
De ce nu vă adresaţi Colegiului?
Cred ca asa o sa fac, multumesc!
Stie cineva daca s-au organizat consilierii juridici in Arges? Trebuie sa ma inscriu intr-un colegiu, dar as prefera in Pitesti, nu Valcea, Dambovita sau Bucuresti.
Eu am cautat in Pitesti si nu am gasit CCJ Arges, halal reclama din partea lor! Decat Valcea si Dambovita cred ca mai bine Bucuresti