avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Exista pe acest site consilieri juridici definitivi, ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Exista pe acest site consilieri juridici definitivi, membri ai CCJ Bucuresti din Pitesti?

Caut un indrumator consilier juridic definitiv membru ccj Bucuresti din Pitesti care sa ma ajute cu contractul dr indrumare!
Cel mai recent răspuns: IOANIDE16 , utilizator 22:55, 22 Aprilie 2013
De ce nu vă adresaţi Colegiului?
Cred ca asa o sa fac, multumesc!
Stie cineva daca s-au organizat consilierii juridici in Arges? Trebuie sa ma inscriu intr-un colegiu, dar as prefera in Pitesti, nu Valcea, Dambovita sau Bucuresti.
Eu am cautat in Pitesti si nu am gasit CCJ Arges, halal reclama din partea lor! Decat Valcea si Dambovita cred ca mai bine Bucuresti

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut consilier juridic indrumator - pitesti CondilaAlexandra CondilaAlexandra Buna ziua, Intentionez sa ma inscriu la CCJ iar pentru asta imi trebuie un consilier juridic ce ma poate ajuta in vederea incheierii unui contract de ... (vezi toată discuția)
Consilier juridic indrumator epureclaudia epureclaudia Buna ziua. Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala. (vezi toată discuția)
Consilier juridic îndrumător Mandita Nedianu Mandita Nedianu Buna seara,îmi puteți recomanda un consilier juridic definitiv ? Am venvoie de un contract de îndrumare pentru înscrierea in CCJ. Va mulțumesc frumos ! (vezi toată discuția)