Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Consilier juridic îndrumător
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Consilier juridic îndrumător

Buna seara,îmi puteți recomanda un consilier juridic definitiv ?
Am venvoie de un contract de îndrumare pentru înscrierea in CCJ.
Va mulțumesc frumos !
Trebuie sa specificati din ce Colegiu faceti parte.
Colegiul Consilierilor juridici Bucuresti
Company Advising a scris:

Trebuie sa specificati din ce Colegiu faceti parte.

Mandita Nedianu, utilizator
Vorbiti la Colegiu pentru ca sigur va vor ajuta sa gasiti un indrumator.
Mulțumesc frumos, mi-au oferit o perioada de 3 luni in care trebuie sa îmi găsesc singura, mi-au spus ca doar in cazul in care nu reușesc sa îmi găsesc încearcă sa ma ajute