Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Consilier juridic indrumator
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Consilier juridic indrumator

Buna ziua.
Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala.
sunt din baia mare daca va ajuta
epureclaudia a scris:

Buna ziua.
Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala.

Daca ati spune si in ce localitate ar fi nevoie de acel consilier cred ca ar fi mai usor pentru toti.
Multumesc pentru raspunsuri.
Eu sunt din Bucuresti.
Si eu caut indrumator, in Pitesti!
Va puteti adresa colegiului in vederea gasirii unui indrumator. Insa cel mai indicat ar fi fost daca ar fi fost o cunostinta....