avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 212 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Consilier juridic indrumator
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Consilier juridic indrumator

Buna ziua.
Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala.
Cel mai recent răspuns: Filip Alexandru , utilizator 10:16, 15 Mai 2013
sunt din baia mare daca va ajuta
epureclaudia a scris:

Buna ziua.
Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala.


Daca ati spune si in ce localitate ar fi nevoie de acel consilier cred ca ar fi mai usor pentru toti.
Multumesc pentru raspunsuri.
Eu sunt din Bucuresti.
Si eu caut indrumator, in Pitesti!
Va puteti adresa colegiului in vederea gasirii unui indrumator. Insa cel mai indicat ar fi fost daca ar fi fost o cunostinta....

Alte discuții în legătură

Cati stagiari poate avea un consilier juridic indrumator? naomi_naomi naomi_naomi Buna seara, M-ar interesa cati stagiari poate avea un consilier juridic indrumator? Respectiv, daca pentru inscrierea in CCJ trebuie sa fiu angajata cu ... (vezi toată discuția)
Exista pe acest site consilieri juridici definitivi, membri ai ccj bucuresti din pitesti? IOANIDE16 IOANIDE16 Caut un indrumator consilier juridic definitiv membru ccj Bucuresti din Pitesti care sa ma ajute cu contractul dr indrumare! (vezi toată discuția)
Consilier juridic debutant fara indrumator RazvanCRazvan RazvanCRazvan Buna ziua, Sunt un proaspat absolvent de studii juridice, angajat in functia de consilier juridic de cateva luni si pana in prezent nu am gasit un consilier ... (vezi toată discuția)