Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Consilier juridic indrumator
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Consilier juridic indrumator

Buna ziua.
Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala.
De la Colegiu mi s-a spus ca nu ma pot ajuta in acest sens, iar cunostinte - consilier juridic definitiv nu am. Avand in vedere ca m-am inscris in Colegiu in luna februarie 2013, credeti ca va fi o problema daca nu mi-am gasit pana la ora actuala indrumator?
Multumesc.
Parerea mea este ca nu, consider ca trebuie sa va gasiti un indrumator pana dati definitivatul, respectiv 2 ani.