Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... promovare clasa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

promovare clasa

referent superior clasa III treapta 1.( salariu actial 1054 lei + 264 lei sp.v 25%)in urma promovarii in clasa as dorii sa stiu pe ce post se face incadrarea si ce salariu voi avea
multumesc
Incadrarea dvs. se va face in functia publica de referent de specialitate gradul principlal, teapta 1 si va veti mentine salariul actual.

Aveti avantajul la salarizarea din anul 2011.